NOVINKY

Dopřejte si pohodičku s šálkem voňavé kávy! Přivoňte si a hned budete vědět, jaká nádherná vůně na Vás čeká, až se otevře Váš oblíbený kosmetický salon.
Protože nejnovější MALU WILZ ošetření se jmenuje COFFEE TO GO a uklidňující vůně kávy Vás bude provázet po celou dobu této úžasně relaxační procedury. Toto HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ SE ZKLIDŇUJÍCÍMI MLÉČNÝMI PROTEINY A KÁVOVÝM EXTRAKTEM dodá Vaší pleti mnoho nové energie, ale zároveň ji zklidní a posílí její odolnost.
Ale než ta chvíle nastane, tak platí #WELLNESS@HOME ❤️

Je čas věnovat se důkladné domácí péči o pleť!
Dopřejte své pleti DOMÁCÍ WELLNESS a vyberte si správnou masku.Je Vaše pleť suchá? Pak doporučuji THALASSO INTENSIVE MASK - osvěžující gelová hydratační maska, která okamžitě pleť zrelaxuje, dodá příjemný pocit, projasnění a svěžest.
Je Vaše pleť podrážděná? Pak je pro Vás nejvhodnější CALMING SILVER MASK - zklidňující antibakteriální maska s obsahem stříbra je vynikajícím pomocníkem pro nečistou a podrážděnou pleť a pro pleť se sklonem k akné.
Potřebuje Vaše pleť regeneraci? Pak jí dopřejte GOOD NIGH CREAM & MASK - tato péče 2 v 1 během nočního spánku probudí v pleti její vlastní schopnost regenerace. Obsažený kofein dodá pleti novou energii, pleť bude viditelně zregenerovaná a odpočatá. Hloubka rýh a vrásek, způsobená především dehydratací, bude během jedné noci viditelně snížena.