Kosmetika

 

I vy si zasloužíte chvilku pro sebe. Přijďte si odpočinout a nechte si svou pleť hýčkat kosmetikou MALU WILZ.

MALU WILZ je německá společnost založena v roce 1985.
Cílem kosmetiky MALU WILZ je nabídnout řešení pro každého a navrátit pleti její přirozenou schopnost regenerace, aktivovat ochranné funkce a zpomalit proces stárnutí. Řeší problémy s akné i pigmentovými skvrnami.
MALU WILZ nabízí širokou škálu dekorativní kosmetiky a pěstící kosmetiky i s péči na doma.

 S touto kosmetikou Vás ošetří majitelka studia a kosmetička s 19 letou praxí Charlota Prušková, telefon: 777 08 55 32

Ošetření zahrnuje:  povrchové čištění, hluboké čištění i ultrazvukovou špachtlí, peeling, účinné koncentrované látky, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, závěrečná péče, barvení a úprava obočí.

 

NABÍDKA OŠETŘENÍ KOSMETIKOU MALU WILZ

Antisress ošetření

Negativní vliv životního prostředí vyvolává u stále více lidí problémy s pletí. Pleť se stává citlivou, podrážděnou a má sklon k tvorbě červených skvrn. Anti Stress ošetření je vyvinuto speciálně pro zklidnění a zjemnění tohoto druhu pleti. Po ošetření je pleť zklidněná, uvolněná, sametově hebká a dobře ošetřená.

780,- Kč
 
Thalasso Beauty hydratační ošetření

Dokonale hydratační a osvěžující ošetření, navodí pocit dovolené u moře. Napomáhá kompletní regeneraci díky obsažené mořské vodě, planktonu  mořským řasám.

780,- Kč

Kolagenové ošetření
Postupem let ztrácí pleť svoji přirozenou schopnost tvorby kolagenu
a proces stárnutí je nastartován. Kolagen je přímo zodpovědný za propojení vrstev pleti, tím i za její hladký a mladý vzhled. Pokud je kolagenová rovnováha narušena, pleť „uvadá“ a tvoří se vrásky. Toto ošetření obnovuje tvorbu kolagenu, tudíž vypíná vrásky a zároveň pleť vyživuje.

790,- Kč

Rose randevous ošetření

Růžová voda, kterou najdete ve všech produktech tohoto ošetření je považována za opravdový pramen mládí a je velkým přínosem pro všechny typy pleti. Je nejen pro pleť zklidňující a hydratační, ale také antibakteriální a protizánětlivá- Je projasňující, adstringentní, zužuje póry a je pletí velmi dobře snášena.

780,- Kč

Men Business relaxační ošetření

Nabízíme ošetření také pro muže. Zajistí hydratovanou, zklidněnou a regenerovanou pleť.

720,- Kč

Akné ošetření - young
Akné patří k nejčastějším kožním problémům mladých lidí. Akné ošetření Vám pomůže v boji proti rozšířeným pórům, nadměrnému mazu
a komedonům. Díky účinným látkami jako jsou Tea Tree olej, vitamíny C a E, Kaolin a emulze s obsahem Q 10.

450,- Kč

Projasňující  ošetření s A-HA kyselinami

Peelingové přípravky s AHA kyselinami patří mezi nejefektivnější způsoby peelingu v kosmetickém ošetření a mají kromě odlučování odumřelých buněk ještě tyto pozitivní účinky:• Stimulace buněčné obnovy• Stimulace produkce kolagenu• Vypnutí povrchu pleti• Redukce vrásek

850,- Kč

Sakura - luxusní liftingové ošetření

Co se týká čichových zážitků, bude vás celým ošetřením provázet vůně třešňových květů (společně s mošusem, santalovým dřevem, vanilkou, jasmínem a zeleným listím). Důležitými účinnými látkami získávanými extrakcí z rýže jsou inositol a oryzanol. Obě látky pomáhají stimulovat buněčnou obnovu a redukci vrásek, zlepšují mikrocirkulaci, hydrataci a elasticitu pleti.

990,- Kč
 
 
 

MALU WILZ profesionální pěstící kosmetika Vám nabídne opravdu řešení pro každou pleť. Stačí si jen vybrat!