Kosmetika

Pracujeme s kosmetikou  Malu Wilz.Cílem MALU WILZ Beauté je nabídnout řešení pro každého, navrátit pleti její přirozenou schopnost regenerace, aktivovat ochranné funkce a zpomalit proces stárnutí. S touto kosmetikou Vás ošetří majitelka studia a kosmetička s 15 letou praxí Charlota Prušková, telefon: 777 08 55 32

NABÍDKA OŠETŘENÍ KOSMETIKOU MALU WILZ

SUCHÁ, DEHYDROVANÁ PLEŤ

Thalasso Beauty hydratační ošetření
Dokonale hydratační a osvěžující ošetření, navodí pocit dovolené u moře. Napomáhá kompletní regeneraci díky obsažené mořské vodě, planktonu
a mořským řasám.

650,- Kč

Kolagenové ošetření
Postupem let ztrácí pleť svoji přirozenou schopnost tvorby kolagenu
a proces stárnutí je nastartován. Kolagen je přímo zodpovědný za propojení vrstev pleti, tím i za její hladký a mladý vzhled. Pokud je kolagenová rovnováha narušena, pleť „uvadá“ a tvoří se vrásky. Toto ošetření obnovuje tvorbu kolagenu, tudíž vypíná vrásky a zároveň pleť vyživuje.

650,- Kč

Jogurt Mango ošetření
Letní ošetření využívá osvěžujícího a povzbuzujícího účinku látek obsažených
v exotickém ovoci. Účinkem jogurtového prášku dochází k trvalé redukci případných drsných míst na pleti. Také u velmi náročné pleti způsobují cenné mléčné proteiny na eneraci.

650,- Kč

CITLIVÁ PLEŤ

 Anti stress ošetření
Toto ošetření je vyvinuto speciálně pro zklidnění a zjemnění pleti. Po ošetření je pleť zklidněná, uvolněná a sametově hebká.

650,- Kč

Zimní Harmonizující ošetření
Při tomto ošetření dodáte pleti zklidňující účinky granátového jablka, kaštanu, výtažku z hroznů a oleje ze zrníček vinné révy.

650,- Kč

Men Business relaxační ošetření
Nabízíme ošetření také pro muže. Zajistí hydratovanou, zklidněnou a regenerovanou pleť.

550,- Kč

PROBLEMATICKÁ PLEŤ

Akné ošetření
Akné patří k nejčastějším kožním problémům mladých lidí. Akné ošetření Vám pomůže v boji proti rozšířeným pórům, nadměrnému mazu
a komedonům. Díky účinným látkami jako jsou Tea Tree olej, vitamíny C a E, Kaolin a emulze s obsahem Q 10.

650,- Kč

 

SPECIÁLNÍ OŠETŘENÍ

Projasňující kaviárové  ošetření s A-HA kyselinami

Ošetření Brightening Caviar je určeno pro zákazníky s vysokými nároky. Jde o cílenou léčbu pigmentace bez zesvětlení ostatních částí pleti. Výsledkem je zesvětlená, projasněná a vyhlazená pleť.

750,- Kč

 

Detoxikační ošetření

Ošetření na unavenou pleť bez jasu. Naše pleť se potřebuje zbavit škodlivin
a odumřelých buněk! I my bychom tuto přirozenou obnovu měli podpořit správnou detoxikací pleti. Vhodné pro všechny typy pleti.

680,- Kč

 

MALU WILZ profesionální pěstící kosmetika Vám nabídne opravdu řešení pro každou pleť. Stačí si jen vybrat!