NABÍDKA OŠETŘENÍ KOSMETIKOU MALU WILZ

Antisress ošetření
Negativní vliv životního prostředí vyvolává u stále více lidí problémy s pletí. Pleť se stává citlivou, podrážděnou a má sklon k tvorbě červených skvrn. Anti Stress ošetření je vyvinuto speciálně pro zklidnění a zjemnění tohoto druhu pleti. Po ošetření je pleť zklidněná, uvolněná, sametově hebká a dobře ošetřená.
850,- Kč
Thalasso Beauty hydratační ošetření
Dokonale hydratační a osvěžující ošetření, navodí pocit dovolené u moře. Napomáhá kompletní regeneraci díky obsažené mořské vodě, planktonu  mořským řasám.
850,- Kč
Kolagenové ošetření
Postupem let ztrácí pleť svoji přirozenou schopnost tvorby kolagenu
a proces stárnutí je nastartován. Kolagen je přímo zodpovědný za propojení vrstev pleti, tím i za její hladký a mladý vzhled. Pokud je kolagenová rovnováha narušena, pleť „uvadá“ a tvoří se vrásky. Toto ošetření obnovuje tvorbu kolagenu, tudíž vypíná vrásky a zároveň pleť vyživuje.
850,- Kč
Rose randevous ošetření
Růžová voda, kterou najdete ve všech produktech tohoto ošetření je považována za opravdový pramen mládí a je velkým přínosem pro všechny typy pleti. Je nejen pro pleť zklidňující a hydratační, ale také antibakteriální a protizánětlivá- Je projasňující, adstringentní, zužuje póry a je pletí velmi dobře snášena.
850,- Kč
Men business relaxační ošetření
Nabízíme ošetření také pro muže. Zajistí hydratovanou, zklidněnou a regenerovanou pleť.
720,- Kč
Akné ošetření - young
Akné patří k nejčastějším kožním problémům mladých lidí. Akné ošetření Vám pomůže v boji proti rozšířeným pórům, nadměrnému mazu
a komedonům. Díky účinným látkami jako jsou Tea Tree olej, vitamíny C a E, Kaolin a emulze s obsahem Q 10.
550,- Kč
Projasňující  ošetření s A-HA kyselinami
Peelingové přípravky s AHA kyselinami patří mezi nejefektivnější způsoby peelingu v kosmetickém ošetření a mají kromě odlučování odumřelých buněk ještě tyto pozitivní účinky:• Stimulace buněčné obnovy• Stimulace produkce kolagenu• Vypnutí povrchu pleti• Redukce vrásek
850,- Kč
Sakura - luxusní liftingové ošetření
Co se týká čichových zážitků, bude vás celým ošetřením provázet vůně třešňových květů (společně s mošusem, santalovým dřevem, vanilkou, jasmínem a zeleným listím). Důležitými účinnými látkami získávanými extrakcí z rýže jsou inositol a oryzanol. Obě látky pomáhají stimulovat buněčnou obnovu a redukci vrásek, zlepšují mikrocirkulaci, hydrataci a elasticitu pleti.
990,- Kč
MALU WILZ profesionální pěstící kosmetika Vám nabídne opravdu řešení pro každou pleť. Stačí si jen vybrat!